MM PILARKA DO DREWNA M18 BLCS66-502X
Symbol: 06MM4933 4645 90
Producent: MILWAUKEE
j.m.: szt
VAT: 23%
OPIS
MILWAUKEE
PILARKA DO DREWNA M18 BLCS66-502X
Bezszczotkowa pilarka tarczowa M18 z tarczą 190 mm, tnąca na głębokość 66 mm, gwarantuje, że piła przetnie trzy ułożone w stos płyty OSB
Wytrzymały metalowy haczyk do przechowywania i zwiększenia bezpieczeństwa miejsca pracy
Adapter w zestawie pasuje do wszystkich odkurzaczy MILWAUKEE
Stopa wykonana z odlewanego ciśnieniowo aluminium
Oświetlenie powierzchni roboczej diodą LED
Głębokość cięcia 46 mm przy kącie 50°