MM PILARKA TARCZOWA FUEL M18 FCSRH66-0
Symbol: 06MM4933 4714 44
Producent: MILWAUKEE
j.m.: szt
VAT: 23%
PILARKA TARCZOWA FUEL M18 FCSRH66-0
Zapewnia tak samo dużą moc i prędkość cięcia jak sieciowe pilarki tarczowe - możliwość wykonania do 570 cięć deski sosnowej 90 mm x 45 mm na jednym naładowaniu akumulatora 12.0 Ah
Tarcza 190 mm, tnąca na głębokość 66 mm, gwarantuje, że piła przetnie trzy ułożone w stos płyty OSB