MM POLERKA Z PRZESKOKIEM FUEL M18 FROP15-0X
Symbol: 06MM4933 4788 34
Producent: MILWAUKEE
j.m.: szt
VAT: 23%
Polerka 125mm M18 FROP15-0X Milwaukee
Bezszczotkowy silnik MILWAUKEE® POWERSTATE™
Pierwsza na świecie akumulatorowa polerka z regulacją prędkości w zakresie 0 - 5100 obr./min
Niezrównany czas pracy, możliwość wypolerowania całego samochodu na jednej baterii
Stała prędkość pracy oraz funkcja wolnego startu
Średnica tarczy polerskiej wynosząca 125mm
Dane techniczne
Wersja wyposażenia "0" - dostarczana bez akumulatora i ładowarki
Średnica tarczy polerskiej 125mm
Prędkość bez obciążenia 0 - 5100 obr/min
Średnica ruchu orbitalnego 15mm
Napięcie baterii akumulatorowej 18V