MM SZLIFIERKA OSCYLACYJNA FUEL M12 FROS2.5-502X
Symbol: 06MM4933 4936 48
Producent: MILWAUKEE
j.m.: szt
VAT: 23%
OFICJALNY DYSTRYBUTOR HDC MILWAUKEE
URZĄDZENIA ROZRUCHOWE M18 JS2000-0
SZLIFIERKA OSCYLACYJNA FUEL M12 FROS2.5-502X
Lekka, tylko 0,95kg bez akumulatora. Waga z akumulatorem 5,0Ah tylko 1,35kg
Skok 2,5mm zapewnia wykończenie podkładu pod lakierowanie
Funkcja blokady spustu
Kompaktowa i ergonomiczna konstrukcja zapewniająca wygodę pracy
Ręczna wymiana podkładki bez konieczności stosowania dodatkowych narzędzi
Uniwersalny pad szlifierski z rzepem - umożliwia łatwą wymianę tarcz polerskich
Adapter do odpylania można zamontować po lewej lub prawej stronie
Kompatybilna z akumulatorami M12
Dane techniczne:
Napięcie akumulatora: 12 V
Funkcja vaclink (podłączenie do odkurzacza ): Tak
Powierzchnia szlifowania: Okrągły 150 mm
Ustawienia prędkości: 8
Wyposażenie standardowe / zakres dostawy: Wersja zerowa
Waga (kg): 1
Napięcie (V): 12
Średnica koła oscylacyjnego (mm): 2,5
Liczba uderzeń (min): 3.200 - 12.000
Zestaw zawiera:
1 x szlifierka oscylacyjna 150mm M12 FROS2.5