MM NOŻYCE DO BLACHY 3,5mm M18 FNB35-502X
Symbol: 06MM4933 4989 83
Producent: MILWAUKEE
j.m.: szt
VAT: 23%
OFICJALNY DYSTRYBUTOR HDC MILWAUKEE
Nożyce do blachy 3.5mm M18 FNB35-0X
Pierwsze na rynku nożyce do blachy o maksymalnej grubości cięcia stali miękkiej 3,5 mm, stali nierdzewnej 2,8 mm i aluminium 4.0 mm