MM PILARKA TARCZOWA ONE-KEY M18 FCSO190GR-121C
Dostępność: Realizacja 7 dni
Marka: MILWAUKEE
Symbol: 06MM4933498994
Kod producenta: 4933498994
VAT: 23 %
szt
Drukuj
OFICJALNY DYSTRYBUTOR HDC MILWAUKEE
Milwaukee PILARKA TARCZOWA ONE-KEY M18 FCSO190GR-121C
Ostrze o średnicy 190 mm i głębokości cięcia 68 mm, umożliwiające przecinanie stosu płyt OSB o grubości 3 x 22 mm
Elastyczny system akumulatorów: współpracuje ze wszystkimi akumulatorami MILWAUKEE M18
Do 750 cięć drewna sosnowego o wymiarach 90 mm x 45 mm na jednym ładowaniu akumulatora 12,0 Ah
Zoptymalizowany do użytku z akumulatorami FORGE
Dane techniczne.
Liczba dołączonych baterii: 1
Średnica otworu trzpienia: 30
Średnica tarczy piły: 190 mm
Waga: 4 kg
Kompatybilność z szyną prowadzącą: Tak
Pochylenie do: 50°
Maksymalna głębokość cięcia: 68 mm
Maksymalna głębokość cięcia przy 45°: 53 mm
Maksymalna głębokość cięcia przy 90°: 68 mm
Maksymalna głębokość cięcia z szyną prowadzącą: 64 mm
Maksymalna głębokość cięcia z szyną prowadzącą 45°: 49 mm
Prędkość bez obciążenia: 6000 obr./min
Napięcie: 18 V
Typ baterii: litowo-jonowa
Dostarczana w zestawie z walizką , ładowarką i akumulatorem M18 12Ah
Towar fabrycznie nowy , oryginalnie zapakowany
Kupujesz u oficjalnego DYSTRYBUTORA HDC MILWAUKEE !!!
1. Producent
Techtronic Industries Eastern Europe spółka z o.o.
Komitetu Obrony Robotników 45A