MM SZLIFIERKA KĄTOWA FUEL M18 FHSAGO125VXPDB2-0X
Dostępność: Realizacja 7 dni
Marka: MILWAUKEE
Symbol: 06MM4933 4934 19
Kod producenta: 4933493419
VAT: 23 %
szt
Drukuj
OFICJALNY DYSTRYBUTOR HDC MILWAUKEE
SZLIFIERKA KĄTOWA FUEL M18 FHSAGO125VXPDB2-0X
Szlifierka kątowa 125mm 1800W M18 FHSAGO125VXPDB2-0X Milwaukee
Wybór prędkości dla maksymalnej kontroli
Blokada, śledzenie i bezpieczeństwo narzędzia ONE-KEY™
RAPIDSTOP™ dla najszybszego hamulca tarczowego
Szlifierka kątowa M18™ o wysokiej wydajności 125 mm, zapewniająca wydajność przewodową podobną do szlifierki 1800 W
Antywibracyjny uchwyt boczny dla niższych wibracji
Zintegrowany system FIXTEC™ do wymiany tarczy bez użycia narzędzi
Smukła konstrukcja uchwytu
Elastyczny system akumulatorów: współpracuje ze wszystkimi akumulatorami MILWAUKEE® M18™
Zestaw zawiera:
1 x szlifierka kątowa M18 FHSAGO125VXPDB2-0X
1 x walizka transportowa HD BOX
Szczegóły
Wersja wyposażenia "0X" - dostarczana bez akumulatora i ładowarki
System M18
Moc 1800W
Silnik Bezszczotkowy
Średnica tarczy 125 mm
Gwint wrzeciona M14
Włącznik Łopatkowy
Blokada włącznika Tak
Hamulec Tak
Prędkość obrotowa 3000-9000 obr/min
Produkt w wersji "0X", dostarczany bez akumulatorów, ładowarki w walizce HD BOX.
Towar fabrycznie nowy , oryginalnie zapakowany
Kupujesz u oficjalnego DYSTRYBUTORA HDC MILWAUKEE !!!
1. Producent
Techtronic Industries Eastern Europe spółka z o.o.
Komitetu Obrony Robotników 45A