MM PILARKA DO DREWNA M18 BLCS66-502X
Dostępność: Realizacja 2 dni
Marka: MILWAUKEE
Symbol: 06MM4933 4645 90
Kod producenta: 4933464590
VAT: 23 %
szt
Drukuj
OPIS
MILWAUKEE
PILARKA DO DREWNA M18 BLCS66-502X
Bezszczotkowa pilarka tarczowa M18 z tarczą 190 mm, tnąca na głębokość 66 mm, gwarantuje, że piła przetnie trzy ułożone w stos płyty OSB
Wytrzymały metalowy haczyk do przechowywania i zwiększenia bezpieczeństwa miejsca pracy
Adapter w zestawie pasuje do wszystkich odkurzaczy MILWAUKEE
Stopa wykonana z odlewanego ciśnieniowo aluminium
Oświetlenie powierzchni roboczej diodą LED
Głębokość cięcia 46 mm przy kącie 50°
Elastyczny system bateryjny gwarantuje współpracę ze wszystkimi akumulatorami MILWAUKEE M18
SPECYFIKACJA
Ilość akumulatorów 2
Maks. głebokość cięcia przy 45° (mm) 48
Maks. głebokość cięcia przy 90° (mm) 66
Napięcie (V) 18
Numer Artykułu 4933464590
Opakowanie Walizka
Pełny zestaw 2 x 5.0 Ah Akumulatory, M12-18 FC Ładowarka, Walizka
Pojemność akumulatora (Ah) 5.0
Prędkość bez obciążenia (obr/min) 5000
Średnica otworu tarczy (mm) 30
Średnica tarczy tnącej (mm) 190
Typ akumulatora Li-ion
Waga z akumulatorem (kg) 4.0
Towar fabrycznie nowy , oryginalnie zapakowany
Kupujesz u oficjalnego DYSTRYBUTORA HDC MILWAUKEE !!!
1. Producent
Techtronic Industries Eastern Europe spółka z o.o.
Komitetu Obrony Robotników 45A