MM SZLIFIERKA OSCYLACYJNA FUEL M12 FROS2.5-502X
Dostępność: Realizacja 7 dni
Marka: MILWAUKEE
Symbol: 06MM4933 4936 48
Kod producenta: 4933493648
VAT: 23 %
szt
5szt 5,00
Drukuj
OFICJALNY DYSTRYBUTOR HDC MILWAUKEE
URZĄDZENIA ROZRUCHOWE M18 JS2000-0
SZLIFIERKA OSCYLACYJNA FUEL M12 FROS2.5-502X
Lekka, tylko 0,95kg bez akumulatora. Waga z akumulatorem 5,0Ah tylko 1,35kg
Skok 2,5mm zapewnia wykończenie podkładu pod lakierowanie
Funkcja blokady spustu
Kompaktowa i ergonomiczna konstrukcja zapewniająca wygodę pracy
Ręczna wymiana podkładki bez konieczności stosowania dodatkowych narzędzi
Uniwersalny pad szlifierski z rzepem - umożliwia łatwą wymianę tarcz polerskich
Adapter do odpylania można zamontować po lewej lub prawej stronie
Kompatybilna z akumulatorami M12
Dane techniczne:
Napięcie akumulatora: 12 V
Funkcja vaclink (podłączenie do odkurzacza ): Tak
Powierzchnia szlifowania: Okrągły 150 mm
Ustawienia prędkości: 8
Wyposażenie standardowe / zakres dostawy: Wersja zerowa
Waga (kg): 1
Napięcie (V): 12
Średnica koła oscylacyjnego (mm): 2,5
Liczba uderzeń (min): 3.200 - 12.000
Zestaw zawiera:
1 x szlifierka oscylacyjna 150mm M12 FROS2.5
2 x akumulator M12 HB5 5.5Ah
1 x ładowarka M12 C12C
1 x Walizka
Uniwersalny adapter do odkurzacza
Lewy adapter do odkurzacza
Prawy adapter do odkurzacza
Towar fabrycznie nowy , oryginalnie zapakowany
Kupujesz u oficjalnego DYSTRYBUTORA HDC MILWAUKEE !!!
1. Producent
Techtronic Industries Eastern Europe spółka z o.o.
Komitetu Obrony Robotników 45A